Kariéra

Analytický chemik

Hledáme uchazeče či uchazečku o pozici analytického chemika v nově vzniklé divizi naší společnosti.

Pracovní úvazek/Časová náročnost: z počátku 2-3 dny v týdnu (DPP)
Místo výkonu: areál Běchovice
Finanční ohodnocení: při nástupu 10 000,- /měsíc + bonusy za jednotlivé zakázky

Náplň práce
Příprava vzorků
  • mletí
  • drcení
  • homogenizace
Rozbory a analýzy palivových materiálů
  • stanovení spalného tepla
  • elementární analýzy (H,C,N,S, Cl)
  • teploty tání popelů atd.
  • klasická odměrná analýza (jodometrie, manganometrie, chelatometrie)
Rozbory a analýzy vysoce čistých anorganických chemikálií
  • stanovení obsahu základní látky nebo vody
  • stanovení kovových i nekovových nečistot (klasické analytické metody + výhledově ICP/MS)

Požadujeme
Zkušenost s prací v analytické laboratoři
Ochotu učit se novým i starým věcem
Kreativitu
Odpovědnost a pečlivost při práci
Znalost systémů managementu kvality (ISO 9001, akreditace) výhodou

Nabízíme
Zajímavou a různorodou náplň práce
Možnost zařídit si laboratoř a práci dle vlastních představ
Lepší finanční ohodnocení v případě obstarání nových zakázek

Své životopisy nebo dotazy můžete zasílat na e-mail info@puralab.cz.

Vzorkař

Hledáme uchazeče či uchazečku o pozici vzorkaře v nově vzniklé divizi naší společnosti.

Pracovní úvazek/Časová náročnost: z počátku 2 dny v týdnu (DPP)
Místo výkonu: areál Běchovice a kontrolní místa zakázek
Finanční ohodnocení: při nástupu 5 000,- /měsíc + bonusy za jednotlivé zakázky

Náplň práce
Měření a analýzy
  • skládkového plynu skládek
  • kalového plynu ČOV
  • bioplynu z bioplynových stanic
Rozbory plynných a pevných paliv

Požadujeme
Odpovědnost a pečlivost při práci Analytické myšlení
Samostatnost
Příjemnou komunikaci se zákazníkem v případě měření u zákazníka

Nabízíme
Zaškolení v oboru
Možnost seberealizace
Práci v mladém ambiciózním týmu
Flexibilní pracovní dobu

Provozuje Puralab s.r.o. (c)2017 | info@puralab.cz | made by PP